Site news

Picture of Öğr. Gör. Dr.  Doğu SIRT
2022-2023 Güz Yarıyılı BIL100E Derslerinin Yeni Durumu ve Uzaktan Eğitim hk. / About the new Status of 2022-2023 Fall Semester BIL100E Courses and Distance Education
by Öğr. Gör. Dr. Doğu SIRT - Monday, 26 September 2022, 2:59 PM

Değerli öğrencilerimiz,

Senato Eğitim Komisyonu'nun geçtiğimiz hafta aldığı karar sonucunda BIL100E derslerinin 2022-2023 Güz Yarıyılı'nda çevrimiçi olarak yapılmasına karar verilmiştir. Çevrimiçi derslere 26.09.2022 Pazartesi öğleden sonra şubelerinden itibaren başlanacaktır. İlgili durum www.sis.itu.edu.tr'den de ilan edilmiştir. Ders programlarınızı lütfen kontrol ediniz. 

Arasınavlar ile alakalı bilgilendirmeler bilahare yapılacak olup, duyuruları belli aralıklarla bu portaldan takip etmenizi öneririz.  

Sormak istediğiniz sorular için BIL Dersleri Koordinatörlüğü çatısı altında yer alan ve dersinizi aldığınız Öğretim Elemanınıza ulaşabilirsiniz.

Hepinize sağlıklı ve başarılı bir yarıyıl diliyoruz.

BIL Dersleri Koordinatörlüğü
Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

--------------------------------------//------------------------------------------

Dear students

As a result of the decision taken by the Senate Education Committee last week, it has been decided that BIL100E courses will be held online in 2022-2023 Fall Semester. Online courses will start on Monday afternoon, 26.09.2022. The relevant situation has also been announced on www.sis.itu.edu.tr. Please check your own course schedule.

Information about the midterm exams will be announced later, and we recommend that you follow the announcements periodically on this portal.

For any questions you may have, please contact your instructor under BIL Courses Coordinator.

We wish you all a healthy and successful semester.

BIL Courses Coordinator
Faculty of Computing and Informatics